Naga MarketsGiełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest największą krajową giełdą instrumentów finansowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej i jedną z najszybciej rozwijających się giełd w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny przedstawiający całą historie notowań pokazuje, że od kilku miesięcy cena oscyluje w rejonie historycznych maksimów. Z jednej strony mamy świece z długimi dolnymi cieniami przy oporze, a z drugiej brak gwałtownej reakcji podaży i dość niski wolumen w czasie spadków. Mimo, że sytuacja z tego punktu widzenia wygląda jak przygotowanie do spadków, wydaje się jednak, że sytuacja nie jest rozstrzygnięta.

Wykres dzienny pokazuje ruch boczny od końca stycznia. Większy wolumen pojawił się po pierwszej korekcie i doprowadził do dynamicznego odbicia. Generalnie sesje wzrostowe charakteryzują się także większą dynamiką. Obraz jest więc nada, mimo trwającej korekty w kluczowym miejscu, dość pozytywny. Sytuacja uległaby znacznemu pogorszeniu dopiero w momencie opuszczenia konsolidacji dołem.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here