Naga MarketsGPW: Ruszyła II edycja Akademii GPW Growth24 uczestników bierze udział w drugiej edycji Akademii GPW Growth, która wystartowała w miniony weekend. Do czerwca będą oni uczestniczyć w cyklu dziesięciu sesji wykładów i spotkań. Akademia jest częścią inicjatywy strategicznej GPW – programu GPW Growth, który ma na celu wspieranie rozwoju i transformacji spółek z sektora MŚP.

  • Wystartowała druga edycja Akademii GPW Growth, organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW)
  • Celem programu jest wsparcie rozwoju małych i średnich firm
  • GPW Growth jest jedną z inicjatyw strategicznych #GPW2022

Giełda Papierów Wartościowych rozwija swoją Akademię

Po zakończeniu pierwszej, udanej edycji Akademii GPW Growth bez wahania zdecydowaliśmy o uruchomieniu kolejnej. Poprzez ten program chcemy wspierać małe i średnie firmy w dynamicznym rozwoju ich biznesów na przykład w ekspansji zagranicznej czy pozyskiwaniu finansowania na rynku kapitałowym. Wymiana doświadczeń i wiedzy jest szczególnie ważna w obecnych, pandemicznych czasach, które dla wielu mogą być czasem niepewności biznesowych. W trakcie programu uczestnicy otrzymają pakiet konkretnych narzędzi, wspomagających skuteczne zarządzanie spółką – powiedziała Izabela Olszewska, Członek Zarządu GPW.

Te artykuły również Cię zainteresują

W ramach Akademii GPW Growth odbędą się spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty i case studies. Kolejna edycja programu obejmuje 110 godzin warsztatów i wykładów oraz liczne wydarzenia towarzyszące. W czerwcu 2021 roku, na zakończenie tej edycji, uczestnicy otrzymają certyfikat „Ready for Growth”.

W pierwszej edycji Akademii GPW Growth uczestniczyło 21 uczestników z 13 spółek. Program jest adresowany do prezesów, członków zarządów i dyrektorów odpowiedzialnych za realizację kluczowych celów w firmach.

Organizatorem inicjatywy jest GPW we współpracy z partnerami, wśród których znajdują się m.in: Polski Fundusz Rozwoju S.A., EY Academy of Business, Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k., Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp. k., NBS Communications, CFA Society, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Business Dialog. Patronat nad Akademią GPW Growth objęło Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułProdukcja przemysłowa w Polsce rośnie o 5,9% r/r, podaje GUS
Następny artykułInventionBio planuje debiut na GPW w 2021 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here