Naga MarketsGPW rozpoczęła Letnią Szkołę Giełdową, czyli cykl bezpłatnych webinarów Trwa kolejna edycja Letniej Szkoły Giełdowej. Projekt realizowany jest we współpracy Fundacji GPW ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło ponad 1,5 tys. osób, a każde szkolenie gromadziło średnio 371 słuchaczy.

GPW przedstawia Letnią Szkołę Giełdową

– Cykl webinarów jest całkowicie bezpłatny i jest doskonałą okazją do zainteresowania się tematyką instrumentów finansowych i podstaw inwestowania na GPW. Prelegentami w ramach Letniej Szkoły Giełdowej są najlepsi specjaliści, praktycy z biur maklerskich, GPW oraz instytucji finansowych – powiedział  Bartosz Niebrzydowski, Prezes Zarządu Fundacji GPW, w cotygodniowym „Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym na oficjalnym kanale Giełdy w mediach społecznościowych.W ramach zajęć uczestnicy mają szansę poznać nie tylko mechanizmy funkcjonowania rynku kapitałowego, ale również tajniki różnych strategii inwestycyjnych, produkty inwestycyjne dostępne na GPW, jak również zagadnienia z zakresu psychologii inwestowania.

– Organizowane przez nas webinary odbywają się co wtorek o godzinie 14. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w 8 z 10 webinarów, otrzymają certyfikaty uczestnictwa wystawione przez Fundację GPW oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Szczegóły rejestracji i tematyka poszczególnych spotkań dostępne są na stronach internetowych GPW, Fundacji GPW oraz SII. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału – dodał Prezes Zarządu Fundacji GPW.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: de30 | pgnig gpw | notowania wirtualna polska | kurs jena nbp | kurs orange | pkn orlen notowania | dzisiejszy kurs korony czeskiej |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here