Naga MarketsPowrót do spadków na WIG20. Sytuacja na GPW w kontekście giełd zagranicznychPrzestój i wyczekiwanie – taka na koniec tygodnia wydaje się być rzeczywistość na rynkach. CCC znajduje się w nieciekawej sytuacji natomiast miedź generuje sygnały spadkowe, co z kolei może źle wróżyć dla spółki KGHM. Co jeszcze przygotował dla Was Marcin Tuszkiewicz ze Squaber.com ? Oglądaj sygnały dnia! Więcej szczegółów w nagraniu.

  • Słaba sytuacja gospodarcza w USA i Europie
  • Rynki rosną w oparciu o nadzieję końca lock-downu

GPW i WIG20 w kontekście sytuacji na giełdach zagranicznych

Na indeksie S&P 500 wystąpiła ciekawa sytuacja. Na wykresie H4 można zaobserwować powolny spadek, co pozwoliło na wybicie ostatniego potwierdzonego dołka. W ocenie prowadzącego neguje to scenariusz wzrostowy. Tym samym scenariusz spadkowy stał się scenariuszem zgodnym z głównym trendem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Obecnie mamy sentyment pro spadkowy. Rynek walczy o jego rozwinięcie, jednocześnie zmalała zmienność do poziomów sprzed kryzysu. Seria danych PMI wyjątkowo zawiodła inwestorów w minionym tygodniu. Tak niskie wartości nie były widziane od 2009 roku – oznajmił prowadzący.

Tymczasem niemiecki indeks Dax zachowuje się słabiej niż amerykańskie indeksy. Rynek jeszcze nie zdecydował w którą stronę wybije z formacji trójkąta.

Dla mnie sentyment jest pro spadkowy, ponieważ niemiecki indeks nie był w stanie wznieść się powyżej 10500 punktów – dodał.

Jednocześnie polski złoty pozostaje stosunkowo stabilny, jednak pary USDPLN i EURPLN w dalszym ciągu wykazują tendencję wzrostową, co powinno oznaczać dalszą deprecjację złotówki.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig forum | funt online | kurs akcji pkn orlen | akcje cd projekt | giełda forum | dj industrial |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here