Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuQubicGames podpisało w ostatnim czasie trzy umowy wydawnicze na gry rodzinne / casual: “Stencil Art”, “Arcane Arts Academy” oraz “Love Colors” i planuje ich wydanie na platformie Nintendo Switch w IV kw. 2020 r., podała spółka.

Erbud podpisał ze spółką Biznes Port umowę o wartości 70,75 mln zł netto na realizację zamierzenia budowlanego obejmującego budowę budynku biurowo-usługowego z garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu wraz z wykończeniem w stanie fit-out we Wrocławiu, poddała spółka.

Łączna wartość obrotów akcjami na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) wyniosła 17,49 mld zł w sierpniu 2020 r., tj. wzrosła o 6,9% r/r, podała giełda.

SimFabric w ramach umowy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH) otrzyma dofinansowanie w wysokości 200 tys. zł na przygotowanie strategii wejścia na rynek chiński i pozyskanie tam pierwszych kontraktów, podała spółka.

Zarząd Rafako podjął decyzję o otwarciu uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego, składając oświadczenie do Monitora Sądowego i Gospodarczego, podała spółka. Rafako podkreśla, że liczy na wypracowanie, w możliwie krótkim terminie, porozumienia, które będzie satysfakcjonujące dla wszystkich interesariuszy.

Allegro wprowadza wyświetlanie przewidywanego czasu dostawy oraz uruchamia specjalny filtr ułatwiający wyszukiwanie ofert z szybkimi dostawami. W efekcie liczy, że zwiększy to sprzedaż uczestników platformy, poinformował prezes Allegro Francois Nuyts.

Aktywa Taurona Ciepło, których przejęcie negocjuje PGNiG Termika, będą wymagały znaczących inwestycji, które spółka Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) jest w stanie przeprowadzić, poinformował prezes PGNiG Jerzy Kwieciński. Grupa liczy na podpisanie umowy w sprawie akwizycji do końca roku.

Skinwallet chce podtrzymania kwartalnej dynamiki wzrostu oraz dalszego zwiększania rentowności, poinformował prezes Kornel Szwaja.

Modelowa marża downstream grupy PKN Orlen wyniosła 5,7 USD/b w sierpniu 2020 r. wobec 5,2 USD/b miesiąc wcześniej i 12,6 USD/b w sierpniu 2019 r., podała spółka.

Develia rozważa emisję obligacji o terminie zapadalności do 3 lat w ramach przyjętego programu emisji, podała spółka.

Te artykuły również Cię zainteresują
QubicGames

QubicGames kupił prawa do Pocket Mini Golf


Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) wykupił wierzytelności z kontraktu eksportowego polskiej firmy Wielton i tym samym wsparł dostarczenie 25 naczep producenta do Wybrzeża Kości Słoniowej, podał bank. To siedemdziesiąty rynek na mapie wsparcia BGK i czternasty z Afryki, która staje się coraz bardziej perspektywiczna dla polskich firm, podkreślił bank. Dla Wieltonu i BGK to kolejna wspólna transakcja na tym kontynencie.

Konsorcjum Wasko (lider) i Enigma Systemy Ochrony Informacji podpisało umowę z Centrum Informatyki Resortu Finansów (CIRF) na rozbudowę infrastruktury tej instytucji – rozbudowę posiadanych macierzy dyskowych Hitachi VSP F1500 i VSP G800m za maks. 33,29 mln zł brutto, w tym zamówienie podstawowe 16,98 mln zł (z czego na Wasko przypada 8,6 mln zł) oraz prawo opcji 16,3 mln zł (z czego na Wasko przypada 75% przychodu brutto), podało Wasko.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) i Deloitte zawarły pierwszy w Polsce kontrakt IASP (IBM Authorized SAM Partner), podał Deloitte. W ramach programu firma Deloitte, jako autoryzowany partner IBM, będzie odpowiedzialna za zarządzanie licencjami oprogramowania PGNiG. Eksperci Deloitte będą także certyfikowali okresowe raporty dla producenta oprogramowania.

Rada nadzorcza Ryvu Thearpeutics powołała do zarządu Pawła Przewięźlikowskiego na stanowisko prezesa kolejnej kadencji, zaś Krzysztof Brzózka i Setareh Shamsili zostali powołani na wiceprezesów, podała spółka.

Games Operators podpisało z Humble Bundle Inc. umowę, na podstawie której gry “Radio Commander” i “911 Operator” w okresie od 3 września 2020 do 17 września 2020 wezmą udział w abonamencie Super Simulation Bundle, organizowanym przez Humble Bundle, podała spółka.

Columbus Energy otrzymał informację o przyjęciu jego oferty o wartości 37,83 mln euro, na zakup 100% udziałów w spółkach celowych, posiadających prawa do projektów farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 184 MWp, podała spółka.

Medicalgorithmics odnotowało 1,19 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w II kw. 2020 r. wobec 1,4 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Stalprofil odnotował 12,56 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2020 r. wobec 9,48 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Lokum Deweloper odnotował 18,33 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2020 r. wobec 43,61 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here