Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuBraster w restrukturyzacji miał 2,33 mln zł straty netto w I połowie br. wobec 7,87 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka, powołując się na szacunkowe dane.

Oferta ZUE o wartości 310,8 mln zł netto (382,2 mln zł brutto) została wybrana przez gminę Olsztyn jako najkorzystniejsza w postępowaniu przetargowym na zadanie pn. “Rozbudowa linii tramwajowej w Olsztynie”, podała spółka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Getin Noble Bank podjął decyzję o współpracy z firmą Polcom w ramach procesu cyfryzacji instytucji, podał Polcom. W ramach podjętej współpracy, Getin Noble Bank będzie korzystać z usług, które mają na celu utrzymanie procesów biznesowych oraz zmianę podejścia do sposobu utrzymywania infrastruktury IT.

Comarch podpisał umowę ramową z Vodafone New Zealand Limited na dostarczenie i utrzymanie przez Comarch systemów IT, o łącznej wartości wynagrodzenia nie mniejszej niż 295,38 mln zł przez 10 lat, podała spółka.

ING Bank Śląski udostępnił klientom firmowym nowy sposób płatności – Google Pay – aplikację pozwalającą płacić telefonem z systemem Android w sklepach posiadających terminale zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych, podał bank.

Klienci firmowi PKO Banku Polskiego mogą korzystać z Opportunity Network – cyfrowej platformy o globalnym zasięgu, która pomaga nawiązywać relacje biznesowe. Na platformie dostępne są oferty 35 tys. wyselekcjonowanych firm ze 140 krajów, podał bank.

Anwim złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie nabycia części mienia spółki Snowfinch 17, podał Urząd.

No Gravity Games zawarł umowę z Jackiem Perzanowskim dotyczącą gry “Destropolis World” i planuje jej wydanie na platformie Switch na przełomie 2020/2021 r., podała spółka.

QubicGames planuje co najmniej 20 premier gier do końca 2020 r., w tym pierwszych gier z serii BIT.TRIP, poinformował prezes Jakub Pieczykolan.

Bloober Team wybrał Juno Capital Partners LLC jako głównego doradcę w procesie M&A, podała spółka. Partnerami odpowiadającymi za przebieg procesu w Polsce zostali wybrani Trigon Investment Banking, Trigon Dom Maklerski oraz kancelaria prawnicza DZP.

Biomed-Lublin – po zabezpieczeniu niezbędnej ilości osocza z Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – rozpoczął proces wytwarzania preparatu immunoglobulina anty SARS-CoV-2 na potrzeby badań klinicznych w ramach projektu pn. “Otrzymanie immunoglobuliny ludzkiej z osocza ludzkiego pozyskanego od dawców po przebytej infekcji wirusowej SARS-CoV-2” (projekt), podała spółka.

All in! Games celuje w wydawanie ok. 10 tytułów rocznie, poinformował ISBtech prezes Piotr Żygadło. Strategia All in! Games uwzględnia wiele gatunków gier, niestandardowe historie i urządzenia najnowszej generacji (PS5 i Xbox Series X), a także e-sport. Obecnie największe nadzieje wiąże z grą “Ghostrunner”.

Portfel zamówień Grupy Erbud wynosił 2,35 mld zł na koniec czerwca 2020 roku i był o 7% wyższy niż rok wcześniej, podała spółka.

Akcje GenXone zadebiutują na rynku NewConnect we wtorek, 25 sierpnia, poinformowała spółka. Do obrotu trafi 3 295 000 akcji czterech serii. Wartość nominalna każdej akcji to 1 zł.

W gdańskiej rafinerii Grupy Lotos zakończył się projekt budowy systemu ciągłego monitoringu emisji zanieczyszczeń CEMS (Continuous Emission Monitoring System), podała spółka. System o wartości 11 mln zł pomaga w analizie pracy rafinerii przy przerobie różnych gatunków rop.

Eobuwie.pl i modivo.pl z Grupy CCC wprowadzą nową kolekcję ubrań i obuwia marki Rage Age we wrześniu 2020 r., podano w komunikacie.

Boruta-Zachem odnotował 0,91 mln zł skonsolidowanego zysku netto w II kw. 2020 r. wobec 0,23 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Solex – spółka zależna Marvipolu Development – podpisała przedwstępne umowy na kupno działek w Warszawie na Białołęce i Wrocławiu pod inwestycje deweloperskie za łączną kwotę 20,4 mln zł, podała spółka.

Przychody ze sprzedaży gry “Dex” w wersji cyfrowej uzyskane w przedsprzedaży oraz pierwszych trzech tygodniach sprzedaży przekroczyły łączne poniesione koszty wydania oraz marketingu gry na platformę Nintendo Switch oraz sumę wypłaconego minimum gwarancyjnego dla dewelopera gry, podał QubicGames.

Seria obniżek stóp procentowych skłoniła klientów do poszukiwania alternatywnych sposobów na zadowalające stopy zwrotu – stąd wzrost napływów nowych środków do funduszy inwestycyjnych, które w kolejnych miesiącach mogą utrzymać się na poziomie kilku miliardów złotych miesięcznie, uważa zarządzający funduszami w Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI) Mateusz Roda.

Pozbud T&R zdecydował o zmianie przeznaczenia utworzonej w maju 2020r. Osiedle Zielona Dąbrowa Sp. z o.o., na firmę Pozbud OZE celem realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), podała spółka. Pozbud T&R sprzedał 48% w kapitale zakładowym przekształconej spółki na rzecz Andrzeja Raubo.

Premiera gry “Death’s Hangover” na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii odbędzie się 28 sierpnia 2020 r., podał QubicGames.

Sąd Rejonowy Lublin – Wschód, IX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych stwierdził przyjęcie układu w przyspieszonym postępowaniu układowym prowadzonym wobec Ursus Dystrybucja, podał Ursus.

Paweł Jarski został powołany na prezesa Elemental Holding kolejnej kadencji, zaś Michał Zygmunt na wiceprezesa, podała spółka. Skład zarządu uzupełniają Anna Kostro i Krzysztof Spyra.

Akcjonariusze Wojasa zdecydowali o przeznaczeniu zysku netto za 2019 r. w całości na kapitał zapasowy, wynika z uchwał podjętych na walnym zgromadzeniu.

IMC zdecydowało o wypłacie zaliczkowej dywidendy w wysokości 0,18 euro na akcję, podała spółka.

Photon Energy ogłosiło zamiar wejścia na polski rynek i powołanie Macieja Górskiego na stanowisko country head, podała spółka.

Spółka zależna Airway Medix Biovo Technologies otrzymała od Federal Drug Administration (FED) zatwierdzenie produktu Cuff Pressure Regulator (Cuffix) do sprzedaży na rynku amerykańskim, podała Airway Medix.

Plaza Centers odnotowała 7,35 mln euro skonsolidowanej straty netto w I poł. 2020 r. wobec 10,9 mln euro straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here