Naga Markets  •  kwietnia 2019 na warszawskiej giełdzie po raz drugi odbyła się konferencja GPW Innovation Day
  • Kilkanaście spółek notowanych na rynkach GPW i należących do innowacyjnych sektorów gospodarki, jak technologie, ochrona zdrowia czy gry komputerowe, spotkało się z inwestorami instytucjonalnymi i indywidualnymi
  • W konferencji wzięło udział ponad 300 osób
GPW Innovation Day
GPW Innovation Day w budynku warszawskiej giełdy

W tym roku ponownie konferencja GPW Innovation Day przyciągnęła na giełdę inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Przez cały dzień odbyło się łącznie czternaście prezentacji dla uczestników konferencji, za każdym razem inwestorzy mogli zadawać pytania spółkom, przedstawiciele zarządów wyczerpująco odpowiadali, a nierzadko dyskusje kontynuowano także w kuluarach. W tym samym czasie na Sali Notowań GPW odbywały się spotkania z inwestorami instytucjonalnymi.

W konferencji wzięli udział inwestorzy z Warszawy, ale konferencja przyciągnęła też uczestników z Krakowa, Poznania czy innych polskich miast. Zainteresowaniem cieszyły się wszystkie prezentacje, cześć uczestników brała udział całej konferencji, ale wiele osób przyjechało specjalnie po to, by spotkać się z konkretną spółką i posłuchać o jej planach na przyszłość. Łącznie w trakcie wydarzenia pojawiło się ponad 300 uczestników.

Podczas II edycji GPW Innovation Day prezentacje dla inwestorów indywidualnych przeprowadziły spółki z sektorów:
– GIER: Creepy Jar, Forever Entertainment, PlayWay, The Farm 51,
– OCHRONY ZDROWIA: Celon Pharma, OncoArendi Therapeutics, Scope Fluidics, Selvita,
– TECHNOLOGII: Brand24, DataWalk, LARQ, ML System, VIGO System.

Organizatorami konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Vestor Dom Maklerski.

W związku z konferencją dział analiz Vestor DM przygotował specjalny raport analityczny poświęcony spółkom biorącym udział w wydarzeniu. W raporcie znajduje się opis każdej ze spółek, profil działalności, model biznesowy, strategia a także motory wzrostu, materiał do pobrania ze strony: http://vestor.pl

Wystąpił także Tomasz Wiśniewski, Wicedyrektor Działu Rozwoju Produktów Informacyjnych i Indeksów GPW, który opowiadał o indeksie WIG.GAMES, który został entuzjastycznie przyjęty przez inwestorów.

Prezentacja jest dostępna do pobrania >>

Dziękujemy też patronom medialnym wydarzenia, którymi byli: Aula Polska, HiCash.pl, ISBNews.pl; MamStartup.pl, Polskie Radio 24 oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Pełna fotorelacja z wydarzenia jest dostępna na Facebooku GPW: https://bit.ly/2YEFcBPtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here