Naga MarketsGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 6 lipiec 2021 r.Benefit Systems zdecydował o rozpoczęciu działań w celu zbycia (dalszej odsprzedaży) nie więcej niż 118 053 akcji własnych. Proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) potrwa do 9 lipca 2021 r., przy czym może zostać skrócony, podała spółka.

Develia sprzedała na podstawie notarialnych umów deweloperskich i przedwstępnych 1 062 lokale w I półroczu 2021 wobec 423 rok wcześniej, a przekazała 757 lokali, które rozpoznane zostaną w wynikach (rok wcześniej: 482), podała spółka.J.W. Construction Holding zawarł 189 umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży oraz płatnych rezerwacji w II kwartale 2021 r., a liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach za ten okres to ok. 100 sztuk, podała spółka, prezentując wstępne dane. Rok wcześniej liczby te wynosiły odpowiednio: 130 i 22.

Fundusz MCI.EuroVentures (MCI.EV) otrzyma dywidendę w wysokości ok. 36 mln zł w wyniku sprzedaży przez Linx Telecommunications Holding z siedzibą w Amsterdamie spółki Svyaz, operatora data center w Moskwie i St. Petersburgu, podał fundusz.

Synektik podpisał umowę z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie dotyczącą dostawy, montażu i instalacji sprzętu medycznego, podała spółka. Umowa opiewa na kwotę 10,4 mln zł netto.

Enter Air sp. z o.o. – spółka zależna Enter Air – zawarła z Rainbow Tours umowę charteru (Air Charter Transport Agreement), dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz z załogą na sezon lato 2021 oraz zima 2021/22, o szacunkowej wartości 31 mln USD (117,8 mln zł), podały spółki.

Unimot miał 569,34 mln zł jednostkowych przychodów netto w czerwcu 2021 r., co oznacza wzrost o ok. 40% r/r, podała spółka, prezentując wstępne dane.

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) uruchomił możliwość składania wniosków o rządową dotację w ramach programu “Czyste Powietrze” i powiązany z nią Kredyt Czyste Powietrze, podał bank.

MLP Group zakupiło 12-hektarową nieruchomość gruntową w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Spiżowej, pod park magazynowy klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 52 tys. m2, podała spółka. Jest to pierwsza inwestycja dewelopera w województwie lubuskim. Budowa ruszy na przełomie I i II kwartału 2022 roku.

Columbus Energy odstąpił od negocjacji w sprawie przejęcia serwisu firmy Archeton, sprzedającego gotowe projekty domów, podała spółka.

Carbon Studio planuje rozpoczęcie procesu przejścia na główny parkiet z NewConnect w trakcie III kwartału, poinformował ISBtech członek zarządu Aleksander Caban. Jednym z celów na najbliższy rok jest też zintensyfikowanie działań na rynku chińskim.

Medinice rozszerzyło portfolio swoich produktów o projekt AtriClamp, czyli innowacyjną technologię zamknięcia uszka lewego przedsionka serca (LAAO), podała spółka. Pod koniec maja br. spółka zawarła umowę kupna 40% udziałów w spółce JitMed posiadającej prawa do opatentowanej globalnie technologii kardiochirurgicznej.

Sebastian Suchodolski pokieruje leasingiem w ramach grupy Cavatina Holding, podała spółka.

XTPL podpisał z Semitronics Sales Ltd. umowę dotyczącą dystrybucji jej rozwiązań technologicznych w Wielkiej Brytanii oraz w Irlandii, podała spółka.

Akcjonariusze CCC Group zdecydują o emisji obligacji serii K zamiennych na akcje serii K o wartości nominalnej nie większej niż 360 mln zł, wynika z projektów uchwał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia zaplanowanego na 3 sierpnia 2021 r. Celem emisji obligacji ma być pozyskanie środków finansowych na sfinansowanie zakupu 10% akcji w eobuwie.pl od spółki pod firmą MKK 3.

Columbus Energy podpisał umowę dotyczącą współpracy w zakresie rozwijania projektów instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy (na dzień zawarcia) 96,4 MW, w tym projekt o mocy 90,8 MW, podała spółka.

Kredyt Inkaso odnotował 45,46 mln zł skonsolidowanego zysku netto w roku obrotowym 2020/2021 (tj. kwiecień 2020-marzec 2021), podała spółka, prezentując wstępne dane.

Dadelo szacuje, że jego przychody netto ze sprzedaży wyniosły 30 182 tys. zł w II kw. 2021 roku co oznacza wzrost o 26,7% w stosunku do wysokości przychodów osiągniętych w I kw. 2020 roku (23 816 tys. zł). Narastająco od początku roku sprzedaż wyniosła 43 072 tys zł. co oznacza wzrost o 30,6% do przychodów osiągniętych w I półroczu 2020 roku (32 980 tys zł).

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje orlenu | bitcoin kurs 2020 | cdprojekt kurs | pko notowania | blik — co to jest | comarch akcje | plus 500 |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here