Naga Markets

GPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 20 lutego 2023 r.Kruk przydzielił 500 tys. obligacji serii AN3 o łącznej wartości emisyjnej 50 mln zł, emitowanych w ramach IX Programu Emisji Obligacji, podała spółka. Redukcja zapisów wyniosła 52,28%.

Scope Fluidics zarekomendowało akcjonariuszom przeznaczenie na dywidendę 233,3 mln zł, tj. 85,57 zł na akcję, podała spółka. Oznacza to stopę dywidendy w wysokości 30%.PunkPirates zarejestrował zmiany w statucie spółki przewidujące zmianę nazwy na Raen oraz przedmiotu działalności na sektor Energy Tech, podała spółka. Będzie teraz prowadziła działalność związaną m.in. z wytwarzaniem energii ze zrównoważonych i odnawialnych źródeł, zwiększaniem efektywności energetycznej, automatyką budynkową, tworzeniem urządzeń i oprogramowania wykorzystywanych w energetyce.

Impact Clean Power Technology – spółka z Grupy Famur – podpisał z Teamtechnik Production Technology umowę o wartości 30 mln zł na budowę automatycznej linii produkcyjnej w projekcie GigafactoryX w Pruszkowie, na której będą powstawały systemy bateryjne do m.in. autobusów elektrycznych, podała spółka.

Drago entertainment wyznaczyło datę premiery najnowszego płatnego dodatku do “Gas Station Simulator” pt. “Airstrip” na 28 kwietnia br., podała spółka . Dodatek “Airstrip” będzie posiadał obszerniejszą zawartość od poprzedniego DLC, jakim jest “Can Touch This”. Cena produktu została ustalona na 7,99 USD.

Światowa premiera gry “Layers of Fear” (wcześniej “Layers of Fears”) została wyznaczona na czerwiec 2023 r., podał Bloober Team. Premiera pierwotnie była planowana na I kw. br.

Ice Code Games zawarł umowę na produkcję i wydanie gry pod roboczym tytułem “Odysseus” z podmiotem działającym w branży gier komputerowych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, podała spółka. Ice Code Games będzie odpowiedzialna za produkcję i wsparcie gry, a wydawca pokryje koszty produkcji i marketingu, a także będzie odpowiedzialny za marketing i dystrybucję gry na rynkach globalnych. Umowa dotyczy platformy PC, a także konsol obecnej generacji.

Pyramid Games, po 31 dniach, zakończył kampanię gry “Occupy Mars” w serwisie Kickstarter, podała spółka. Podstawowy cel kampanii, określony na 30 tys. dolarów kanadyjskich (CAD), został osiągnięty w ciągu pierwszych 17 godzin. W czasie kampanii pozyskano łącznie ponad 120 tys. CAD, a więc 402% zakładanej kwoty.

AVA Trade

Pure Biologics zdecydowało o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych wspierających dalszy rozwój jej działalności, podała spółka. Pure Biologics przeprowadziło analizę budżetu, która wykazała, że z uwagi na ograniczone możliwości zaliczkowania środków dotacyjnych do zgodnego z harmonogramem, optymalnego z punktu widzenia budowy wartości projektów rozwoju niezbędne jest zaangażowanie ze strony kapitału obrotowego w wysokości przekraczającej obecne możliwości finansowe spółki – w związku z powyższym zarząd zadecydował o rozpoczęciu przeglądu opcji. Zarząd zakłada, że wiodącym scenariuszem będzie pozyskanie finansowania z nowej emisji akcji.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułWIG20 odnotował dzisiaj spadek. Polska gospodarka zaciąga hamulec
Następny artykułOgraniczone odbicie jena. Funt osiągnął w tym cyklu swoje minima
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.