Naga MarketsGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 15 październik 2021 r.Cl Games ma umowę z BatFields s.r.o. z siedzibą w Republice Czeskiej dotyczącą produkcji gry z gatunku survival, podała spółka. Gra będzie trzecim, istotnym IP w portfolio wydawniczym spółki.

Wczorajsze decyzje akcjonariuszy Grupy Lotos, którzy wyrazili zgodę na zbycie szeregu aktywów, niezbędne do finalizacji procesu połączenia z PKN Orlen, są zdrowym kompromisem pomiędzy akcjonariuszami większościowymi i mniejszościowymi, ale nie przesądziły jeszcze o konsolidacji spółek, ocenił ekspert Instytutu Staszica ds. energetycznych Jerzy Kurella.3LP – spółka zależna TIM – planuje ok. 70 mln zł nakładów inwestycyjnych w 2022 r., poinformował prezes Maciej Posadzy. Do końca przyszłego roku 3LP chce zarządzać 110 tys. m2 powierzchni magazynowej.

Kogeneracja – spółka zależna PGE Energia Ciepła z Grupy PGE – rozpoczęła budowę elektrociepłowni gazowo-parowej Nowa Czechnica, podała spółka. Uruchomienie bloku planowane jest w I połowie 2024 roku.

Creotech Instruments przeprowadza zaawansowane testy satelitarnej platformy HyperSat, poinformował ISBtech prezes Grzegorz Brona. Zaznaczył, że NewConnect to pierwszy krok, a giełdowe ambicje spółki są “dużo większe”.

IX edycja Kongresu CFO Spółek Giełdowych SEG odbędzie się dniach 27-28 października br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Podczas spotkania dyrektorów finansowych będzie mowa m.in. o nowych wyzwaniach raportowania zrównoważonego rozwoju, funkcjonow

Onde szacuje, że na ewentualną, dodatkową aukcję na sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych (OZE) w tym roku mogłoby mieć gotowych przynajmniej 100 MW mocy, poinformował prezes Paweł Średniawa.

Gaming Factory uzupełnia plan wydawniczy i planuje premierę swojej najnowszej produkcji – “Lesson Learned” na 2022 r, podała spółka. Gra z gatunku tower defense osadzona w rysunkowym klimacie pojawi się na PC oraz konsolach.

Bumech zakłada, że wydobycie boksytu z trzech kopalń w Czarnogórze sięgnie 1 mln ton już w 2022 roku, poinformował prezes Andrzej Buczak. Spółka przygląda się możliwościom udziału w wydobyciu kopalin w Albanii, Bośni i Hercegowinie i innych krajach bałkańskich.

Infoscan zdecydował o zakończeniu negocjacji w sprawie połączenia z Movie Games Mobile (MGM), podała spółka.

Decyzja Rady Polityki Pieniężnej (RPP) z 6 października 2021 roku, dotycząca podwyżki m.in. stopy referencyjnej o 40 punktów bazowych, będzie miała pozytywny wpływ na wynik odsetkowy Grupy Banku Handlowego szacunkowo w przedziale 85-105 mln zł w okresie kolejnych 12 miesięcy, podał bank.

Columbus Energy, za zgodą rady nadzorczej, sprzedał 2 299 450 akcji, stanowiących 22,99% udziału w kapitale zakładowym i uprawniających do tylu samych głosów na walnym zgromadzeniu w Nexity Global, podała spółka. Sprzedaż zrealizowana została za łączną cenę 2 299 450 zł.

Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin (ZE PAK) podpisał z Ørsted list intencyjny dotyczący wspólnego udziału w nadchodzącej aukcji na lokalizację farm wiatrowych w polskiej części Morza Bałtyckiego, podały spółki.

T-Bull podał, że liczba pobrań gier studia wyniosła 3,5 mln we wrześniu 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amrest akcje rekomendacje | cdr akcje | enea giełda | kurs usd | pgnig cena akcji | cyfrowy polsat akcje | cena akcji datawalk |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here