Naga Markets

GPW już po raz czwarty prowadzi zapisy do Akademii GPW Growth!Trwają zapisy uczestników czwartej edycji Akademii GPW Growth. To unikalny program szkoleniowy, realizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, we współpracy z EY Academy of Business.Skierowany jest do właścicieli i menedżerów firm. Służy wzmacnianiu ich kompetencji osobistych, poprawia umiejętności z zakresu zarządzania zespołem, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą, a także pozyskiwania finansowania na rozwój prowadzonej działalności.

GPW kolejny raz uruchamia unikalny program szkoleniowy

– Unikalność Akademii GPW Growth polega na tym, że stawiamy nie tylko na zajęcia teoretyczne, czyli wykłady prowadzone wspólnie z wykładowcami EY Academy of Business, ale również na część praktyczną – spotkania networkingowe z praktykami biznesu. Wśród ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas czwartej edycji są takie osoby jak Pawel Przewieźlikowski, prezes RyvuTherapeutics, Piotr Krupa, prezes spółki Kruk, Dawid Cycoń, prezes ML System i wielu innych. Myślę, że spotkania z przedsiębiorcami, którzy startując od zera zbudowali duże biznesy i odnieśli spektakularny sukces, są dużą wartością dla uczestników naszego programu – powiedział Maciej Bombol, Dyrektor Działu Rynku Pierwotnego GPW w cotygodniowym „Wideokomentarzu GPW” zamieszczonym na oficjalnym kanale Giełdy w mediach społecznościowych.Trzy poprzednie edycje Akademii GPW Growth cieszyły się dużym zainteresowaniem. Liczba absolwentów przekroczyła już 70 osób. W tym gronie są też pierwsi menedżerowie spółek, które zadebiutowały na GPW. Spółka Bioceltix w ubiegłym roku pojawiła się na rynku NewConnect. 5 września br. zadebiutowała na Głównym Rynku.

– Każdego typu szkolenie i inicjatywa ma wpływ na samorozwój. Wiele narzędzi, które poznałem podczas Akademii GPW Growth, starałam się wdrożyć w firmie. Większość z nich bardzo dobrze się sprawdza. Jest to również możliwość spotkania i poznania nowych, ciekawych osób, z którymi do dzisiaj utrzymujemy kontakt i wymieniamy się naszymi doświadczeniami – podkreślił Łukasz Bzdzion, Prezes Zarządu Bioceltix S.A.

Akademia GPW Growth to dziesięć sesji weekendowych, ponad 120 godzin zajęć z teoretykami i praktykami biznesu. Zapisy uczestników czwartej edycji GPW Growth trwają do 20 października br.

Szczegóły programu można znaleźć na stronie internetowej: https://gpwgrowth.pl/.

„Wideokomentarze GPW” zamieszczane są na oficjalnym koncie Giełdy naportalu YouTube GPW.

XTB


Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs pko | blik co to znaczy | cena akcji pkp cargo | cyfrowy polsat cena akcji | notowania kruk | co znaczy blik | cyfrowy polsat akcje wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here