Naga MarketsInwestowanie w długoterminową wartość jak Warren Buffett, kupowanie spółek dywidendowych, a może typowa spekulacja bazująca na zasadach Jessego Livermore’a? Podejść do pomnażania kapitału na rynkach kapitałowych oraz sposobów precyzyjnego dobierania przedsiębiorstw do portfela inwestycyjnego jest sporo. Więcej na ich temat w rozmowie z Adamem Rakiem opowiadał Marcin Wiński, Członek Zarządu Baltic Capital TFI.


Donald Trump działa destrukcyjnie na rynek

Komentując najnowsze doniesienia napływające z Białego Domu, Wiński stwierdza, że administracja Donalda Trumpa działa destrukcyjnie na rynek, a polscy inwestorzy powinni zachować racjonalność i przeczekać obecną sytuację, wywołującą nienaturalne uderzenia zmienności.

Takową widać między innymi po zachowaniu indeksu VIX (nazywanego często indeksem strachu), który we wtorek wzrastał o kolejne kilkanaście punktów procentowych i testował jedne z najwyższych poziomów od początku roku pod pułapem 22 pkt.

Dobór spółek GPW do portfela inwestycyjnego

Więcej na temat doboru spółek do portfela inwestycyjnego podczas konferencji WallStreet 23, która będzie miała miejsce 31 maja – 2 czerwca 2019 r. w hotelu Gołębiewskim w Karpaczu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here