Naga Marketsmarcin kiepas
Marcin Kiepas, analityk Tickmll

Indeksy giełdowe w Europie oraz na świecie będą nadal spadać, twierdzi Marcin Kiepas, główny analityk Tickmill. Podczas połączenia internetowe ze studiem Comparic24.tv opowiada o szansach, jak również zagrożeniach stojących przed spółkami notowanymi na GPW.


WIG20 i spółki z GPW czeka dalsza przecena, podobnie jak rynki światowe

Patrząc na giganta rynku obuwniczego CCC, można być pełnym obaw co do przyszłości spółki, tym bardziej że w ciągu roku spadła o ponad 80%. Kiedyś sytuacja wróci do normalności, pytanie z kolei jak szybko oraz jak mocno to wpłynie na zyski spółki? Z kolei czy spółki gamingowe dalej będą zyskiwać, skoro w przypadku recesji ludzie automatycznie ograniczają wydatki na rozrywkę? – pytał na antenie Comparic24.tv główny analityk Tickmill. Odpowiedzi na powyższe pytania dostępne są poniżej:

Subskrybuj kanał Comparic.pl w serwisie YouTube i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata finansów. Dołącz do naszej społeczności już teraz! Codziennie publikujemy dla Ciebie nagrania z programów ukazujących się na antenie Comparic24.tv, skróty informacyjne, rozmowy z analitykami oraz ciekawe wywiady.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here