Naga MarketsZadaniem GPW jest organizacja obrotu instrumentami finansowymi.

gpw-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Ostatnie spadki widoczne na wykresie tygodniowym to efekt spotkania z oporem okolic 39-40 zł. Poziom ten jest respektowany od dłuższego czasu. Jest z czego spadać, gdyż spółka zdrożała od końca czerwca o prawie 40%. Spadki na szerokim rynku mogą sprawić, że także tu dojdzie do realizacji zysku.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

gpw-d1

Wykres dzienny pokazuje, że spadki przyspieszają. Niedawno doszło do wybicia linii trendu. Nie jest to mocny sygnał, gdyż linia ta nie była zbyt często testowana. Wydaje się jednak, że spadki powinny zmierzać do wsparcia okolic 36 zł. Jest to poziom ostatniego dołka w trendzie, więc jego ewentualne wybicie może otworzyć drogę ku jeszcze głębszej przecenie. Pozytywne są bardzo niskie obroty jakie obserwujemy w czasie spadków. Może to oznaczać, że są one tylko korektą w trendzie wzrostowym.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – uwaga na dane z Polski
Następny artykułGuten Morgen DAX 21.11.2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here