Naga MarketsCzy WIG20 czeka kolejna fala spadkowa? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Allegro oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Coraz silniejsze sygnały do spadków płyną z giełd zagranicznych.
  • Do tego w Polsce od soboty możliwe, że zostanie wprowadzona czerwona strefa rozszerzona na cały kraj. W tle deweloperka i budownictwo.
  • Rynki giełdowe coraz mocniej uginają się pod presją podaży wynikającą z wielu globalnych czynników.
  • Omawiane walory: WIG20, ACP, WPL, KGH, BDX, MRB

Te artykuły również Cię zainteresują

Spadki na GPW będą skoncentrowane na branżach, które mocno ucierpią

Walka z COVID-19 trwa, gospodarki wprowadzają ograniczenia i pomimo braku lockdownu, w rzeczywistości wracamy do scenariusza sprzed pół roku, kiedy gospodarka mocno stanęła.

Ze względu na znajomość problemu i coraz większą wiedzę na temat wirusa, mało prawdopodobny jest scenariusz spadków taki jak w marcu, gdzie wszystkie spółki taniały niezależnie od profilu działalności. Tym razem spadki będą wybiórcze, skoncentrowane na branżach, które mocno cierpią – oznajmił ekspert.

Warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych poziomów technicznych na indeksach oraz surowcach. Mogą być pomocne w realizowaniu scenariuszy dla rynków na nadchodzące tygodnie – podkreślił.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here