Naga MarketsMaksymilian Bączkowski ponownie w roli Gościa Dnia. Program Gość Dnia to stały element ramówki telewizji Comparic24.tv. Jest to program, w którym codziennie pojawiają się nowi Goście a wraz z nimi nowe, ciekawe tematy. W tym odcinku gościem jest Maksymilian Bączkowski.


Ten znany trader, dzięki trafności swoich analiz został nominowany po raz drugi do nagrody „Analityk Roku” na największej konferencji inwestycyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej – Invest Cuffs (wcześniej FX Cuffs). Maksymilian to również redaktor Comparic.pl oraz Comparic24.tv a także założyciel social-learningowej grupy Trading Club Szczecin. W rozmowie z Sarą Al Zahabi opowiadał o swoich wrażeniach z minionej gali Invest Cuffs.

Już nie FxCuffs

W tej edycji szczytu uczestnicy musieli zapomnieć o starej nazwie. W roku 2019 wraz z nową jakością weszła również w życie nowa nazwa tego wydarzenia – Invest Cuffs. Poprzednie edycje były skupione najbardziej na rynku walutowym, natomiast wraz z nową odsłoną tego inwestorskiego szczytu – w myśl podniesienia standardu organizatorzy postanowili poszerzyć gamę odbiorców. Dzięki temu, na Invest Cuffs wśród około 5 tysięcy uczestników spotkać można było już ludzi z wielu branż, co znacznie urozmaiciło całość konferencji, a tendencja wielu branż, które dołączać będą do wydarzenia w najbliższych latach z pewnością będzie tylko rosła.

Jak stwierdza Maksymilian, skupiając się na samych wrażeniach z Konferencji Invest Cuffs ciężko jest nie zauważyć ogromnego postępu jaki został poczyniony przez organizatorów tego szczytu. Rozmach wspomnianego wydarzenia przyciągnął tysiące osób z branży co już samo w sobie może świadczyć o bardzo wysokim poziomie i sukcesie tej imprezy, która z powodzeniem ma szansę konkurować z zachodnimi odpowiednikami podobnych wydarzeń w tej branży.


W trakcie rozmowy poruszony został również wspomniany już na początku wątek nominacji Maksymiliana do nagrody „Analityk Roku” Invest Cuffs. Niestety, w tym roku również sprawa zakończyła się jedynie na nominacji, aczkolwiek nominacja w tej kategorii sama w sobie jest już ogromnym wyróżnieniem. To dowód na to, że mimo nie przyznanej nagrody jego ciężka praca oraz wysiłek wkładany w budowanie środowiska traderskiego jest zauważany i doceniany.

Gość odcinka wspominał również, że wykłady w tym roku były również warte zwrócenia uwagi, gdzie tematem nie były tylko rynki inwestycyjne same w sobie, ale również spojrzenie na branże oczami inwestorów z różnych dziedzin.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here