Naga MarketsLogo Bitcoin Cash SVKrypto-górnicy wydobywający Bitcoina SV (BSV), jednego z aktywów utworzonych w wyniku podziału Bitcoin Casha, pozostają poświęceni tworzeniu nowej sieci oczekując jej przyszłego rozwoju. Zwolennicy pozostają wierni BSV pomimo, iż obecnie wydobywanie klasycznego Bitcoina jest znacznie bardziej opłacalne.


Niższa opłacalność nie zniechęca zwolenników BSV

W połowie zeszłego miesiąca nasz portal informował o nadchodzącym podziale Bitcoin Casha na Bitcoin ABC, Bitcoin SV oraz Bitcoin Unlimited. Choć Bitcoin SV cieszy się poparciem zaledwie 6% krypto-górników, to nie przeszkadza to jego społeczności w kontynuowaniu „wizji Satoshiego”.

Niższa opłacalność wydobywania BSV może wynikać z dużej podaży, co doprowadziło do wzrostu trudności kopania. Jednocześnie trudność wydobycia Bitcoina (BTC) zaliczyła drugi pod względem wartości największy spadek w historii kryptowaluty. W poniedziałek wartość ta spadła o 15%, co jeszcze bardziej zwiększyło atrakcyjność klasycznego Bitcoina.

Zobacz również: 2. producent koparek na świecie wyprzedaje asortyment. Powodem spadki Bitcoina (BTC)

Górnicy Bitcoin SV pozostają lojalni pomimo niskiej rentowności sieci
coinmarketcap.com

Zgodnie z danymi CoinDance opłacalność sieci Bitcoin znacznie wzrosła. Oznacza to, że obecnie wydobycie BTC wiąże się z wyższą szansą odkrywania bloków, lepszych wynagrodzeń i niższych opłat transakcyjnych. Wydobycie na blockchainie Bitcoin Cash jest o 4,9% bardziej dochodowe od BSV, lecz nie jest atrakcyjne dla górników BSV, którzy nie chcą wspierać wersji ABC.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWykonuj tradingową ‘autopsję’ każdego miesiąca – Nial Fuller
Następny artykułMACD Double Screen- NZDUSD, DAX, EURAUD – 6 grudnia 2018
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here