Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zakład jest jednym z głównych krajowych producentów urządzeń elektroenergetycznych do przesyłu energii.

Spółka porusza się od bardzo dawna w trendzie wzrostowym, jednak od listopada ubiegłego roku trwa ruch korekcyjny. Przyglądając się korekcie widać, że jest ona dość łagodna. Świeca tygodniowa, która właśnie się pojawiła to pin bar, który może sugerować zakończenie korekty. Ważny jest zaznaczony poziom wsparcia, który chronił przed spadkami już 4 razy.

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych.

invest

PGNIG po wybiciu linii trendu spadkowego oraz ostatniego szczytu w trendzie spadkowym kontynuuje marsz w górę. Na wykresie można zauważyć pewne wsparcie i tworzącą się nad nim bazą do dalszego wybicia. Miejmy nadzieję, że na fali optymizmu zapoczątkowanego na wczorajszej sesji, niebawem dojdzie do kolejnych wzrostów.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here