Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

Kurs spółki sporo dzisiaj stracił. Wydaje się, że do spadków mogła przyczynić się dzisiejsza wycena analityków Erste, którzy obniżyli cenę docelową spółki o ok. 22% do poziomu 0,93 zł. Kurs od dłuższego czasu poruszał się bokiem, co po prawie rocznym i dynamicznym trendzie wzrostowym może oznaczać, że mieliśmy do czynienia z fazą akumulacji lub dystrybucji (polecam artykuł: 4 fazy rynku wg Stana Weinsteina). Wybicie dołem może oznaczać, że była to faza dystrybucji, a teraz nastąpią spadki. Ostatnim poziomem, przy którym sytuacja może się jeszcze odwrócić jest zaznaczony czerwoną linią poziom luki cenowej z 17.10.2013 czyli miejsce, gdzie dzisiaj zatrzymały się spadki.

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Kurs znajduje się pod lokalną linią trendu boczno-spadkowego. Jednocześnie można narysować formację klina, w którą dobrze wpisują się ruchy ceny. Zmniejszający się zakres notowań przy dość ważnym ograniczeniu jaką jest ta linia, może wskazywać na potencjalny mocniejszy ruch w najbliższym czasie, nie wiadomo jednak, w która stronę to wybicie miałoby nastąpić.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here