Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Holding jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju. Sieci dystrybucyjne spółek należących do grupy obejmują 17% powierzchni kraju.

Spółka kontynuuj wzrosty, ale dotarła do bardzo ważnego i być może ostatniego ograniczenia prze rozwinięciem się prawdziwego i dużego trendu wzrostowego. Jeżeli wybity zostanie zaznaczony opór, nic nie staniu już na drodze do naprawdę dużych wzrostów.

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych

Eurocash porusza się w szerokim i długoterminowym trendzie wzrostowym. Od czerwca 2013 panuje jednak poważna korekta. Korekta ma już taki zasięg jaki miały dwie poprzednie duże korekty. Przyglądając się sytuacji widać, że możemy być świadkami zakończenia fazy akumulacji (konsolidacja po długich spadkach) o czym świadczy wybicie górą z prostokąta, potwierdzone dzisiejszymi wzrostami. Naprawdę kluczowy będzie jednak poziom ostatniego szczytu w trendzie spadkowy i dopiero jego wybicie zakończy korektę i będzie oznaczało powrót do trendu wzrostowego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here