Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Talex SA świadczy zaawansowane usługi informatyczne w zakresie integracji systemów, wdrożeń sprzętu komputerowego, realizacji projektów informatycznych.

Spółka pozostaje w silnym trendzie wzrostowym, dzisiaj zostało przekroczone taki lokalny szczyt korekty, co daje nadzieję na kontynuację zwyżki. Jutro ostatni dzień na kupno tej spółki aby nabyć dywidendę, która jest całkiem spora gdyż wyniesie ponad 7% aktualnej ceny.

Tauron jest jednym z największych dystrybutorów energii elektrycznej w kraju.

Kurs Tauronu podszedł ponownie pod strefę oporu, którą tworzy niepokonany od kilku lat szczyt. Wybycie utworzy naprawdę mocny sygnał do dalszych wzrostów, a są ku temu pewne nadzieję, gdyż dotychczas cena jakby konsolidowała się pod oporem, nie ma za to miejsca gwałtowna wyprzedaż, jak miało to miejsce podczas tworzenia się tego kilkuletniego szczytu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here