Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Przedmiot działalności Spółki obejmuje działalność holdingową, niektóre formy pośrednictwa finansowego, zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obsługę nieruchomości oraz działalność w zakresie budownictwa.

Robyg pozostaje w trendzie wzrostowym, widzimy piękne wsparcie, od którego kilka dni temu cena odbiła się po raz trzeci. Aktualnie kurs zmierza do górnych ograniczeń i jeżeli kolejny raz nie uda się ustanowić nowego, wyższego szczytu to będzie to pierwszy objaw słabości lub choćby pewnego przegrzania trendu.

JSW jest największym producentem węgla koksowego wysokiej jakości i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

Kurs JSW spada praktycznie od początku obecności na giełdzie. W ostatnich dniach, dzięki mocnym wzrostom pojawiła się szansa aby zmienić tę sytuację. Zwyżka dotarła do bardzo dokładnie poprowadzonej linii trendu spadkowego. Na samym dole mamy czytelne wsparcie, a jeżeli zwyżka będzie kontynuowana będziemy mogli mówić o formacji podwójnego dna.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here