Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Remak – podstawowym przedmiotem działalności spółki są usługi remontowe, modernizacyjne kotłów parowych i wodnych oraz montaż urządzeń energetycznych, instalacji odsiarczania spalin, elektrofiltrów, instalacji przemysłowych, rurociągów. Ponad to firma wykonuje specjalistyczne prace spawalnicze, radiograficzne, opracowuje technologie prac remontowych.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 21,53%. Spółka po długim okresie spadków dotarła do dość istotnej strefy wsparcia widocznej na wyższych interwałach. Rozpoczynająca się druga fala odbicia wygląda solidnie, a cały układ zaczyna przypominać początek formowania się nowego układu wzrostowego.

Petrolinvest – firma powstała w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm importujących paliwa na rynek krajowy. Obecnie jej działalność koncentruje się na poszukiwaniu ropy naftowej oraz gazu ziemnego na terenie kilku koncesji w Kazachstanie.

Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 16%. Akcje tej firmy były analizowane w cyklu na zamówienie – Analiza na zamówienie – Petrolinvest

Na wykresie widzimy silne wybicie, które dotarło do pierwszej strefy oporu. Jeżeli strefa ta zostanie pokonana, wzrosty powinny być kontynuowane, być może z podobną siłą. Spółka znajduje się w portfelu na zamówienie i jest najbardziej zyskowną pozycją.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here