Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawą działalności Redan jest projektowanie, produkcja, marketing i dystrybucja odzieży.

Kurs spółki znalazł się ponownie przy bardzo ważnej strefie wsparcia, która opiera się na luce cenowej z 25 września 2013 roku. Strefa ta nieprzerwanie od tego dnia hamuje wszelkie spadki, doprowadzając do całkiem zyskownych odbić. Wczoraj spadki dotarły na granicę wsparcia, które ponownie zostało wybronione. Czy warto teraz kupować akcje ? W szerszym horyzoncie panuje trend wzrostowy, lecz ruch boczny trwa już bardzo długo. Kupno akcji po dzisiejszej cenie zamknięcia i ustawienie zlecenia obronnego na poziomie 1,83 czyli poniżej minimum z 14 marca to ryzyko rzędu 8,5% czyli relatywnie niewiele. Zlecenie obronne pod minimum wczorajszej świecy to już tylko 5,5% ewentualnej straty.

Stalexport Autostrady SA pełni nadrzędną rolę w Grupie Kapitałowej koncentrującej swoją działalność na modernizacji i rozbudowie infrastruktury autostradowej.

Od dwóch dni pojawiają się takie same świece, które często sugerują zakończenie korekty. Cena znajduje się przy wsparciu w postaci poprzedniego dołka, a układ dołków od dłuższego czasu jest wzrostowy. Tworzy to pozytywny obraz sytuacji technicznej.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here