Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Redan:

Spółka była prawdziwą gwiazdą wczorajszej sesji. +25% wzrostu robi bardzo duże wrażenie. Wzrost spowodowany był ogłoszeniem możliwości sprzedaży mniejszościowego pakietu spółki zależnej Adesso za 35mln złotych. Adesso zarządza siecią sklepów dyskontowych TextilMarket. Dawałoby to wycenę akcji na 3,90zł za sztukę, co według zarządu jest dobrym krokiem ku realnej wycenie.

Technicznie spółka wygląda dość dobrze, natomiast przed nią kluczowy opór na 2zł. Jeśli nie zostanie on pokonany od razu, korekta może dotrzeć do wsparcia na 1,80zł. W przypadku wzrostów duża podaż będzie między 2,50 a 2,80zł. Później pozostaje psychologiczna wycena nakreślona przez ostatnie wiadomości, czyli 3,90zł.

 

Gorące spółki dnia: Redan i Skotan 22 sierpnia 2014

invest

 

Skotan:

Na wczorajszej sesji Skotan stracił ponad 5%. Zobaczmy co to technicznie oznacza dla akcji. Spółka jest w trendzie spadkowym bez wątpienia, natomiast podwójne dno, może nastrajać nieco bardziej optymistycznie. Są dwa ważne poziomy wsparcia: pierwszy to lokalny na 1,40zł, drugi to właśnie podwójne dno na 1,25zł. Wydaje się, że powinny one zostać obronione, a wczorajsza sesja tak naprawdę niewiele znaczy ponieważ spadek nie nastąpił na żadnym ważnym poziomie technicznym.

 

Gorące spółki dnia: Redan i Skotan 22 sierpnia 2014

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here