Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Rainbow Tours zajmuje sie sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

Spółka zyskała na dzisiejszej sesji prawie 5%. Kurs od bardzo dawna porusza się w trendzie wzrostowym, warto zatem spoglądać na korekty jak na okazje inwestycyjne, aby kupić spółkę po niższej cenie. Tym bardziej, że firma notuje rekordowe zyski i zapowiada jeszcze lepsze w trwającym roku. Na wykresie można zauważyć lokalną strefę wsparcia, od której cena odbija się właśnie po raz trzeci. Dzisiejsze spore wzrosty mogą być początkiem trwalszego odejścia od wsparcia, gdyż jest to formacja objęcia hossy.


LC Corp jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych). Realizuje projekty m.in. we Wrocławiu, w Warszawie i Krakowie.

Spółka zyskała dzisiaj 6,99%. Kurs pnie się do góry i zbliża do kluczowego oporu, który trwa od wielu lat. Choć trwający trend wzrostowy nie jest szczególnie dynamiczny, to jednak wybicie zaznaczonej strefy oporu mogłoby doprowadzić do sporej zwyżki ceny.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here