Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

Spółka zyskała na dzisiejszej sesji 2%. W szerokim horyzoncie mamy trend wzrosty, a w ostatnim czasie korektę. Jest to już 3 odbicie od wsparcia oraz linii łączącej trzy ostatnie minima. Miejsce ciekawe do zagrania z bardzo małym SL umieszczonym pod wsparciem, aczkolwiek zapewne wiele osób dopatrzy się potencjalnej formacji głowy z ramionami.

ABC Data SA jest jedną z największych polskich spółek dystrybuujących sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową.

Spółka wzrosła dzisiaj o 4,95%. Nadal trwa korekta mocnego trendu wzrostowego. Kluczowe było wczorajsze naruszenie wsparcia, które okazało się fałszywe, gdyż zamknięcie świecy miało miejsce nad wsparciem. Oznacza to, że po początkowych spadkach znaleźli się chętni na kupno akcji po niższych cenach. Często takie fałszywe wybicie kończy korektę, ale nie jest to regułą, w przypadku giełdy bardzo ważny jest ogólny sentyment, a ten przez konflikt na Ukrainie nie jest najlepszy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

2 KOMENTARZE

  1. 5zł na razie jest dość daleko, póki co broniona będzie strefa 6,14 – 6,24 zł. Dzisiaj mamy (na razie) odbicie od tej strefy. Niepokojąca jest formacja RGR na szczycie i wygląda to tak, że jak upadnie strefa 6,14-6,22 to może spaść nawet niżej, jeżeli spadnie poniżej już tej strefy (+jakiś margines) to powinniśmy sobie odpuścić te akcje na jakiś czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here