Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.

Kurs spółki w ostatnim czasie porusza się w kanale wzrostowym, a zapoczątkowane niedawno odbicie trwa nadal. Wygląda na to, że cel jakim jest górna krawędź kanału powinien zostać osiągnięty, a przynajmniej poziom poprzedniego szczytu. W tych rejonach należy także spodziewać się korekty, a więc warto zabezpieczyć zyski.

Tauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.

Silne spadki na Tauronie po raz kolejny w historii notowań zatrzymują się na poziomie 5 zł. Na wykresie dziennym widać kilka świec z długimi cieniami u dołu, świadczącymi o obronie tego wsparcia. Szerzej, na wykresie tygodniowym widać, że poziom 5 zł bardzo często spełniał ważną rolę wsparcia lub oporu i często był punktem zwrotnym. Jeżeli i tak będzie tym razem to powinien nas czekać powrót to impulsu wzrostowego.

Zapraszam w najbliższy czwartek na kolejny przegląd sygnałów miesięcznych wg metody Mebane Fabera.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEURGBP – euro słabnie
Następny artykułSezon na dywidendę – Wielton
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here