Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych.

Kurs spółki zaliczył kolejny dzień spadków, ciekawe jest jednak to, że kupujący zdołali oddalić cenę od minimów dnia i zamknięcie wypadło bardzo blisko ceny otwarcia. Może to oznaczać powrót kupujących na poziomie wsparcia i poprzedniego dołka. Aktualna korekta osiągnęła już prawie wielkość poprzedniej, a świeca jaka się pojawiła, w tym miejscu, może mieć charakter prowzrostowy.

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

Podobna sytuacja na PGNIG, gdzie zostało pogłębione minimum korekty, ale cena zamknęła się sporo wyżej niż dzienne minimum. Choć strefa wsparcia pozostawia jeszcze trochę miejsca, być może właśnie wczorajsza świeca stanowiła nowy, kolejny dołek.

Także na WIG kurs zszedł do poziomu poprzedniego dołka pozostawiając po sobie długi cień u dołu, dając nadzieję, że wczorajsza sesja była tzw. dniem odwrotu lub, że ten dzień już niebawem nadejdzie. Jeszcze bardziej klasyczny pin bar pojawił się na WIG20, do którego obie analizowane dzisiaj spółki należą.

Linia A/D spadła już do strefy wyprzedania i pozostaje czekać na wyznaczenie dołka na wskaźniku, a powinno to nastąpić już niebawem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here