Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowa działalność Projprzem to budownictwo ogólne i inżynieria lądowa, która obejmuje wykonawstwo robót budowlano-montażowych, dostawy konstrukcji stalowych budynków i budowli oraz wytwarzanie urządzeń technicznych o konstrukcji stalowej lub aluminiowej.

Kurs spółki spada od dłuższego czasu, dzisiaj osiągając poprzednie (kilkuletnie) minimum. Kształt świecy wskazuje, że jednak znaleźli się kupujący. Jak widać na wykresie poprzednim razem z tego poziomu nastąpiła seria sesji wzrostowych, nie jest pewne że sytuacja się powtórzy, gra niezgodna z trendem zawsze obarczona jest większym ryzykiem.

ATM to grupa firm działająca na rynku produkcji filmowo-telewizyjnej.

Dzisiejsza dobra sesja spowodowała, że kurs wybił linię korekty. Dość blisko są 2 poprzednie szczyty i to one będą kolejnymi ograniczeniami. Już teraz mamy wstępny sygnał poprawy sytuacji, jeżeli te szczyty zostaną wybite będzie mieli potwierdzony powrót do trendu wzrostowego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here