Naga Markets



W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce.

Kurs spółki dotarł do ważnego wsparcia w postaci ostatniego dołka, po kilku dniach konsolidacji, wczoraj nastąpiło wybicie w górę. W ostatnim czasie panuje tendencja spadkowa, dlatego należy liczyć się z niewielkimi wzrostami tzn. podobnymi do poprzednich dwóch impulsów wzrostowych, które zaczynały się od testu czerwonej linii poprowadzonej po minimach.

Firma jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego.

Spółka porusza się w trendzie wzrostowym, który jednak przechodzi w trend boczny. Wczoraj cena dotarła do ponad rocznej linii trendu wzrostowego, gdzie jednocześnie przebiega ważne wsparcie oparte na poprzednim dołku. Patrząc szerzej cały ruch boczny nadal można uznać za dość łagodną korektę. Problemy mogą zacząć się po spadku poniżej wsparcia i linii trendu, myślę jednak, że można jednak zachować umiarkowany optymizm i liczyć na odbicie od wsparcia. Tegoroczne rekomendacje ustawiają cenę docelową w okolicach 33 zł, miejmy nadzieję, że się sprawdzą.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here