Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych.

Kurs spółki rośnie od pewnego czasu docierając do linii trendu spadkowego, a nawet naruszając ją. Dzisiejsza świeca pozostawia nadzieję na atak na wyższe poziomy. Kluczowe będzie jednak zachowanie ceny w rejonie, pod którym właśnie się znajdujemy. Jest to obszar luki cenowej z początku marca, który zapewne stanowić będzie silny opór, ale jego pokonanie da nam równie silny sygnał kupna.

Groclin jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych. Produkuje głównie poszycia foteli samochodowych, foteliki dziecięce do samochodów oraz fotele samochodowe.

Groclin traci już od dłuższego czasu, spadki dotarły do ostatniej granicy, za którą otworzy się przestrzeń do naprawdę głębokich obsunięć. Można powiedzieć, że szansa na ostatnim poziomie została wstępnie wykorzystana, gdyż kupującym udało się zamknąć świecę dzienną ponad tym granicznym poziomem, dzięki temu pojawiają się szanse na większe odbicie.

Indeks WIG:

Indeks szerokiego rynku znalazł się w strefie linii trendu, z której już pięciokrotnie wyprowadzane były spore wybicia. Dzisiejsza i wczorajsza świeca D1 dają na to szansę.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here