Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych. W skład grupy wchodzą firmy zajmujące się poszukiwaniem i wydobyciem, przesyłem oraz dystrybucją gazu.

Spółka zyskała na dzisiejszej sesji prawie 1%, dość neutralny wynik pozwala zachować nadzieję na kontynuację zwyżki zapoczątkowanej dwa tygodnie temu. Można wyznaczyć bardzo czytelne wsparcie, które może posłużyć do ataku na ostatni szczyt przebijając tym samym linię trendu, co będzie sygnałem kupna w średnim terminie.

Stalexport Autostrady SA pełni nadrzędną rolę w Grupie Kapitałowej koncentrującej swoją działalność na modernizacji i rozbudowie infrastruktury autostradowej.

Spółka straciła dzisiaj 2,5%. Jak widać na historycznym wykresie od 1994 roku, niedawno doszło do wybicia linii trendu spadkowego. Wzrosty nadal trwają, a dzisiejsza spadkowa sesja jest kolejną w aktualnej korekcie, która pierwsze wsparcie powinna znaleźć w zaznaczonym poziomie poprzednich szczytów oraz przyspieszonej linii trendu wzrostowego, którą dzisiaj przetestowała.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here