Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

Kurs spółki wybił na dzisiejszej sesji poziom poprzedniego szczytu. Wygląda na to, że trend jest naprawdę silny i kurs zmierza do kolejnego ważnego poziomu jakim jest szczyt z 2011 roku na poziomie 25 zł.

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

KGHM po wybiciu linii korekty od kilku dni przebywał w korekcie. Spadki nie były jednak głębokie i można je uznać za retest wybitej linii. Już niewiele brakuje do poziomu poprzedniego wierzchołka, a jego wybicie powinno znacząco umocnić obecny ruch wzrostowy.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here