Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.


Podczas dzisiejszej sesji spółka zyskała 17,75%. W nie tak odległej przeszłości kurs dwukrotnie miewał tak dynamiczne wybicia, za każdym razem kończyły się one na linii, którą teraz można wyznaczyć, a jej zasięg sięga 6 zł. Wybicie ponad tę linię może być sygnałem kupna.


Grupa Nokaut jest jedną z wiodących spółek nowych technologii w Polsce. Firma prowadzi kilka serwisów internetowych, m.in. Nokaut.pl, SklepyFirmowe.pl, Finanse.Nokaut.pl, Hotele.Nokaut.pl.


Grupa Nokaut zyskała dziś ponad 13%, a mimo to wybicie nie robi wielkiego wrażenia, gdy spojrzy się na wykres z szerszej perspektywy. Otóż, spółka traci na wartości nieprzerwanie od czasu swojego debiutu na głównym parkiecie czyli od marca 2012 roku. Na załączonym wykresie dziennym widać linię trendu spadkowego, lecz jest to jedna z przyspieszonych linii trendu. Jej przełamanie byłoby jednak i tak czymś znaczącym w historii notowań tej spółki. Na razie pozostaje czekać i obserwować.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here