Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

Na wykresie odzieżowej spółki pojawiła się wczoraj świeca pin bar, która przetestowała strefę wsparcia. Kolejny raz widać, że w okolicach 7,50 zł pojawiają się chętni do kupna akcji. Jeżeli wczorajsza świeca miałaby dać początek większemu odbiciu, to najbliższym ograniczeniem będzie linia korekty (czerwona).

Ergis zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych i jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE (rozciągliwej, stosowanej m.in. do owijania ładunków na paletach) i wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem wyrobów z PVC.

Ergis wybija się ponad poziom nie notowany od wielu lat. Jest to bardzo pozytywny sygnał oraz otwarcie drogi do znacznie wyższych poziomów. Trend jest wzrostowy, a pokonany został najbardziej znaczący opór w postaci poprzednich szczytów. Najnowsza rekomendacja DM BOŚ zaleca kupowanie tych akcji z ceną docelową na poziomie 6 zł.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułNZDUSD – inicjatywa przejęta przez podaż
Następny artykułSpółka w trendzie wzrostowym – Graal
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here