Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:
Monnari:

Monnari wzrosło wczoraj o 5% przebijając lekko kluczowy poziom oporu, gdzie podaż wyraźnie się uaktywnia. Poziom ten zatrzymywał wzrosty już kilkakrotnie i przebicie go zwiastować będzie kolejne umocnienie się spółki. Również wymowne jest przebicie linii trendu spadkowego. Być może już wkrótce zobaczymy dwucyfrowy kurs Monnari.

Na razie jednak ważne będzie zadomowienie się kursu powyżej 8,70 – 8,80zł, a później przebicie 9,30zł.


Gorące spółki dnia: Monnari, Cormay


Cormay:

Spółka silnie spada, praktycznie od połowy 2011 roku jest w trendzie w jakim inwestorzy nie chcieliby jej widzieć. Niestety w 2014 roku trend ten jeszcze przyspieszył i sprowadził spółkę do okolic 4,50zł. Jest to wycena jakiej chyba nikt nie spodziewał.

Patrząc czystko technicznie broniony jest bardzo ważny poziom wsparcia, co jest pozytywną wymową dla akcji. Może tutaj nastąpić silniejsze odbicie, a być może nawet powrót do wzrostów, ponieważ cały czas jednak długoterminowo spółka rośnie. Ten bardzo silny spadek można uznać za korektę trendu wzrostowego trwającego od początku 2009 roku.

invest


Gorące spółki dnia: Monnari, CormayBezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here