Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej. Działalność spółki skupia się na projektowaniu kolekcji, sprzedaży ubrań, butów i dodatków oraz szeroko pojętego zarządzania markami do których należą Monnari, Pabia, Molton i Roy.

Spółka zyskała na dzisiejszej sesji prawie 9%. Korekta zakończyła się w idealnie technicznym miejscu tzn. konfluencji linii trendu i wsparcia. Spółka jest od dłuższego czasu w trendzie wzrostowym bijąc kilkuletnie rekordy cenowe. Wszystko za sprawą dobrych wyników kwartalnych, dobrych prognoz wzrostu zysków oraz świetnych rekomendacji (cena docelowa prawie 11 zł). Cena jest już historycznie dość wysoko, ale nie na absolutnych maksimach, dlatego można rozważać kupno akcji w kolejnych korektach lub jeszcze teraz licząc na atak na ostatni szczyt w niedalekim czasie.

Grajewo jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego. Produkuje różnego rodzaju płyty wiórowe (standardowe, laminowane, oklejane), a ponadto folie końcowe, filmy do laminowania i taśmy obrzeżowe. Koncern konsekwentnie rozwija swoją sprzedaż w Rosji, krajach nadbałtyckich, a także w Kazachstanie, Białorusi, Ukrainie oraz Szwecji i Danii.

Spółka straciła dzisiaj 0,4%. Tutaj także panuje trend wzrostowy z mocno rozbudowaną korektą. Dzisiejsza świeca to pin bar, który w tym położeniu sugeruje wzrosty. Na wykresie widać strefę wsparcia, która była już kilka razy testowana, raz nawet naruszona, ale trwa nadal tak sam o jak trend. Spoglądając na kanał wzrostowy warto zastanowić się czy to już nie jest końcowa faza ruchu korekcyjnego.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here