Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Podstawowym przedmiotem działalności Mex Polska jest zarządzanie Grupą Kapitałową. Spółki zależne Emitenta prowadzą działalność polegającą na organizacji i świadczeniu usług gastronomicznych w restauracjach i klubach muzycznych. Wyjątkiem jest spółka Ase Sp. z o.o., która w okresie, z którego pochodzą historyczne i śródroczne informacje finansowe prowadziła działalność polegającą na wynajmie powierzchni, gdzie poza sezonem przechowywane było m. in. wyposażenie ogródka zewnętrznego klubu Opera w Warszawie.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał prawie 10%. Po okresie konsolidacji kurs wybił górne ograniczenie, dokonał retestu przełamanej strefy, a dzisiejsze odbicie świadczy o tym, że podąża do kolejnego oporu. Jeżeli następny opór zostanie pokonany otworzy to drogę nawet do 100% zwyżki, gdyż kolejny opór znajduje się dopiero w rejonie 4 zł. Wiele osób “poluje” na takie spółki jak Petrolinvest, być może właśnie ta spółka będzie miała szansę równie dużych wzrostów w równie krótkim czasie. Oczywiście pod warunkiem kontynuacji wzrostów.

Rankprogress prowadzi działalność inwestycyjno-deweloperską na rynku krajowym, polegającą na pozyskiwaniu nieruchomości i ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.

Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 7%. Na wykresie widzimy wybiciem dużą wzrostową świecą z formacji trójkąta. Wybicie jest na tyle mocne, że można przypuszczać iż dojdzie do testu kolejnego oporu. Dopiero wybicie ponad następną barierę otworzy drogę do większych wzrostów.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here