Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej. Emitent specjalizuje się w zakresie zdalnego monitoringu i analizy sygnału EKG w oparciu o autorską technologię – system PocketECG.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki stracił prawie 5%. Dlaczego zatem o niej piszę ? Otóż spółka jest w potężnym trendzie wzrostowym, ze wspaniałymi rekomendacjami i chyba świetlaną przyszłością w starzejącej się niestety Polsce. Każdą korektę należy wykorzystywać do kupna, pytanie tylko czy taka mała korekta po tak wielkich wzrostach wystarczy, gdyż spółka na pewno jest mocno wykupiona.

Firma Mabion koncentruje się na wdrażaniu nowych leków biotechnologicznych i leków biopodobnych – uzyskiwanych dzięki osiągnięciom współczesnej inżynierii genetycznej.

Spółka zdrożała dzisiaj o 18,09%. Kurs wybił opór, który stanowiły górne poziomy ostatniej korekty. Wybicie jest tak potężne, warto zainteresować się tą spółką, gdy nadejdzie następna korekta.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here