Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych.

Kurs spółki dotarł do ważnego wsparcia, które rozciąga się od wielu miesięcy. Dzisiejsza świeca to pin bar, który lekko naruszył poziom poprzedniego dołka. Cena jednak szybko zawróciła. Świadczyć to może o obecności kupujących. Wydaje się, że mniej więcej w obszarze wsparcia popyt powinien się mocniej uaktywnić.

Trakcja SA jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce.

Trakcja ma za sobą dobry okres, w którym odrobiła część strat. Posiadacze akcje powinni jednak być ostrożni, gdyż kurs dotarł pod wcześniej wyłamane wsparcie, które teraz pełni rolę strefy oporu. Często w takich miejscach dochodzi do tzw. realizacji zysków. Możliwe są oczywiście dalsze wzrosty, aczkolwiek najpierw musi dojść do wybicia tego oporu.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Poprzedni artykułPrzed sesją: WIG20 i wskaźniki PMI
Następny artykułPoranny komentarz makro, czwartek 24 lipca
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here