Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych.

Kurs spółki porusza się w kanale o nachyleniu spadkowym. Aktualnie mamy test dolnej krawędzi, a także wsparcia oznaczonego niebieską linią, które zostało tylko naruszone cieniami świec, ale nadal jest utrzymywane. Mamy już dwie świece pin bar w tym obszarze, może to być zapowiedź wzrostów.

Grupa jest największym producentem węgla koksowego Typu 35 (hard) wysokiej jakości („węgla ortokoksowego” zgodnie z Polską Normą) i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

JSW spada nadal. Kurs wybił wsparcie, które dotychczas stanowiło dno notowań. W takiej sytuacji kupowanie akcji jest bardzo ryzykowne, prawdopodobnie kurs będzie osiągał kolejne, historyczne minima.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here