Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Makarony Polskie S.A. oferują szeroką gamę makaronów jajecznych i bezjajecznych (również walcowanych i tłoczonych) produkowanych w wielu różnorodnych formach.

Kurs spółki porusza się w kanale wzrostowym, a dzisiejsze silne wzrosty wyznaczają kierunek północny na najbliższe dni. Wygląda na to, że cena zmierza do górnej krawędzi kanału, gdzie może nastąpić tzw. realizacja zysków.

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

Na notowaniach PGNIG można wyznaczyć pewien nieregularny kanał o lekkim, wzrostowym nachyleniu. Ponadto cena odbiła się od strefy wsparcia. W obliczu wzrostów na szerokim rynku, prawdopodobne są wzrosty także na tej spółce z ceną docelową ok. 5,50 zł czyli przy górnej krawędzi kanału, gdzie jednocześnie można wyznaczyć dość długoterminową strefę oporu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here