Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Firma Mabion koncentruje się na wdrażaniu nowych leków biotechnologicznych i leków biopodobnych – uzyskiwanych dzięki osiągnięciom współczesnej inżynierii genetycznej.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał prawie 20%. Trend wzrostowy jest bardzo silny, zwłaszcza ostatnie sesje, które przyniosły tak mocne wybicie. Spółka znajdzie się na liście spółek w trendzie wzrostowym, należy jednak poczekać na jakąś korektę.

Spółka prowadzi działalność deweloperską na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego. Obszar działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Spółka zdrożała dzisiaj o 12,5%. Na wykresie widzimy, że kurs wybił się z formacji trójkąta. Wybicie jest mocne i kontynuuje ruch wzrostowy sprzed konsolidacji. Najbliższym oporem jest poprzedni szczyt, jego przełamanie otworzy drogę do znacznie większych wzrostów.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here