Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
LPP zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej.

Na wykresie dziennym pojawiła się wczoraj świeca pin bar, która często pojawia się na końcach ruchów w daną stronę. Świeca ta pojawia się w strefie wsparcia, która oparta jest o dwa poprzednie dołki. Istnieje prawdopodobieństwo wzrostów w najbliższych dniach, tym bardziej, że niedawno spółka chwaliła się lepszymi wynikami sprzedaży. Jeżeli wsparcie upadnie tzn. cena spadnie poniżej jego poziomu, prawdopodobnie dojdzie do głębszych spadków, które mogą sięgnąć minimum na poziomie ok. 6250 zł (czerwona linia).

Orange jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym.

Kurs telekomunikacyjnej spółki porusza się w trendzie wzrostowym, jednak ostatnie miesiące to ruch boczny. Niedawno doszło do odbicia od linii trendu, a w trwającej korekcie pojawia się coraz więcej świec z długimi, dolnymi cieniami co może sugerować chęć wzrostów np. przy ponownym zejściu do linii trendu. Ponadto można wyznaczyć pewne wsparcie oznaczone na niebiesko.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | spółki giełdowe | sp500 wykres | kurs pgnig | kurs ropy wti | euro |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here