Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Lentex jest największym krajowym producentem wykładzin podłogowych PCV oraz włóknin technicznych.

Kurs odbił się wczoraj od dolnej krawędzi kanału wzrostowego pozostawiając piękną świecę pin bar. Wewnątrz kanału podobne odbicia był podwójne tzn. cena może raz jeszcze spaść do narysowanej krawędzi. Mimo, że trend jest silnie wzrostowy więc można wykorzystać to miejsce do zagrania zgodnie z trendem, choćby licząc na wzrosty do górnej krawędzi .

PKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce. Lider pod względem wartości aktywów, wolumenu depozytów, kredytów, liczby kont osobistych i kart bankomatowych.

Spółka nadal utrzymuje się w trendzie wzrostowym, jak widać na wykresie mamy kolejny test linii trendu. Najważniejsze w tym miejscu jest jednak wsparcie, przy którym znajdujemy się po raz trzeci. Całość tworzy ciekawy układ, przy którym można oczekiwać bliskiego końca korekty, chyba że dojdzie do przełamania poziomu wsparcia, wtedy możliwe są głębsze spadki.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here