Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:LC Corp jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych).

Kurs spółki od prawie 2 lat porusza się w trendzie wzrostowym. Niedawno miała miejsce korekta i spadek do linii trendu. Sądząc po dzisiejszych, ponad 10% wzrostach, korekta może dobiegać końca. Zazwyczaj właśnie w taki sposób, czyli po dużej, wzrostowej świecy następowało większe odbicie i tworzenie nowego, wyższego szczytu.

Medicalgorithmics SA jest producentem i dostawcą innowacyjnej technologii w obszarze zdalnej diagnostyki kardiologicznej.

Ruch korekcyjny na Medicalgorithmics nadal trwa, aczkolwiek od kilku dni mamy mocne odbicie. Nastąpiło ono dokładnie w teście okrągłego i psychologicznego poziomu 200 zł. Wygląda na to, że wzrosty powinny być kontynuowane, a pierwszą barierą może być linia poprowadzona po ostatnich szczytach. Jedna z rekomendacji z początku lipca przypisuje spółce cenę docelową na poziomie 333 zł, jest to znacznie wyżej niż aktualna cena.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here