Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Spółka prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

Kurs spółki wybił się niedawno z dość długo trwającej konsolidacji. Impet tego wybicia może sugerować, że trend jest naprawdę silny i po niewielkiej korekcie może być nadal kontynuowany. Najbliższym wsparciem jest poziom najwyższego punktu tej konsolidacji, następne wsparcie to nawet okolice czerwonej linii, gdyż patrząc szerzej spółka często miała większe odrobinę większe cofnięcia niż z obecnego szczytu do wsparcia.

Działalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

Odnotowuje się ostatnio wzrost aktywności na papierach Mostostalu Zabrze. Szukając technicznych okazji do kupna warto zwrócić uwagę na wsparcie, które jest tutaj najważniejsze, a jego upadek oznaczałby spore spadki. Ostatnio wybita została linia korekty, aktualnie mamy jej retest. Można zauważyć niewielką formację oRGR z zaznaczoną linią szyi. Wybicie ponad tę linię może przyspieszyć wzrosty. Poprzednio także mieliśmy podobną, wąską formację oRGR. Jeżeli jednak wzrosty nie będą kontynuowane to należy pamiętając o wsparciu, zauważyć że cały układ nad wsparciem przypomina formację RGR, w której tworzy się właśnie prawe ramię. Dlatego wybicie wsparcia byłoby tak ważne. Zalecam więc ostrożność i bezwzględną ucieczkę w przypadku załamania się wsparcia.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułSezon na dywidendę – Projprzem
Następny artykułBlok po 22 – 2 czerwiec 2014 – EUR/NZD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. Zależy na jakim interwale się patrzy, ale ja ani na MN, W1 ani na D1 nie widzę tej formacji. Choć tak trochę na siłę można wszystko znaleźć. Wg. mnie po prostu mamy silne wsparcie na poziomie 24 zł i to jest chyba najważniejsze. Od góry mamy linię korekty, która łączy szczyt z 21.11.2013, 2 kwiecień 2014 i prawie obecny poziom ceny. Więc mamy pewien opór, który może spowodować powrót do tego wsparcia, dopóki ono nie upadnie mamy trend wzrostowy z taką szerszą konsolidacją na szczycie.

    Bardziej niż spodek można dopatrzeć się trójkąta (pokażę za jakiś czas w analizie). Musiałby Pan narysować górną linię po tych szczytach, które podałem, a na dole po: szczyt 26.08.13 , dołek 27.01.14 -po drodze jeszcze kilka wspólnych punktów na takiej linii i wtedy wychodzi, że mamy fazę zawężających się notowań, a wybicie powinno niedługo nadejść.

  2. Witam,
    Chciałem zapytać czy na spółce Grajewo widać formację spodka?
    W miarę możliwości poproszę o krótką analizę tej spółki.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here