Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Podstawowa działalność spółki to przetwarzanie energii zawartej w paliwie węglowym na energii elektrycznej i cieplnej w jednym cyklu technologicznym, nazywanym gospodarką skojarzoną lub kogeneracja.

Spółka zyskała na dzisiejszej sesji ponad 7%, poważnie zbliżając się do kilkuletniej linii trendu. Wybicie ceny ponad tę linię może dać ważny sygnał kupna. Póki co spółka wybiła kilkumiesięczne maksima, a struktura wzrostów wygląda stabilnie. Kluczowe jednak będzie zachowanie kursu przy linii trendu.

Talex SA świadczy zaawansowane usługi informatyczne w zakresie integracji systemów, wdrożeń sprzętu komputerowego, realizacji projektów informatycznych.

Spółka zyskała dzisiaj 7,89%. Jest to spółka, która niedawno wypadła z naszego portfela. Teraz widać, że pin bar, który testował linie trendu oraz wsparcie okazał się proroczy. Dzisiaj mocne wzrosty jakby potwierdzały zakończenie korekty i chęć dalszej zwyżki.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAmerykański MIT rozdaje Bitcoiny swoim studentom
Następny artykułBlok po 22 – GBP/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here