Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Kurs spółki po wybiciu 9 miesięcznej linii korekty podlega mocnym spadkom. Może to być retest linii korekty, a jednocześnie młodej linii trendu oraz lokalnej strefy wsparcia. Czy tak będzie, wyjaśni się już na najbliższych sesjach.

Quercus TFI SA to towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów.

Piątkowe wybicie z formacji trójkąta i zarazem wybicie linii korekty, było dzisiaj kontynuowane jednak niepojący jest długi u góry dzisiejszej świecy. Nadal istnieje ryzyko, że było to tylko fałszywe wybicie, potwierdzenie prawdziwości tego ruchu pojawi się, gdy cena zamknie się powyżej dzisiejszego maksimum.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here